Комплексна поставка нержавіючого металопрокату для клієнта
Для забезпечення об'єктів нержавіючим металопрокатом під ключ, ми зібрали команду кваліфікованих продавців з технічною освітою. Саме вони, знаючи всі нюанси використання продукції, формують максимально ефективні рішення з точки зору середовища використання і властивостей металу.
Порізка
Порізка дозволяє оптимізувати залишки і досить оперативно проводити відвантаження необхідної кількості продукції. Вона залишає чисту кромку, що важливо при роботі з нержавійкою. Переваги порізки ще в тому, що вона має високу точність у порівнянні з іншими видами і дозволяє економити кошти клієнтів за рахунок відвантаження тільки тієї кількості металу, який потрібен.
Упаковка
Нержавіючий метал дуже вимогливий при транспортуванні і навантаженні, так як має велику ймовірність пошкоджень. Для цього в компанії Модус ми використовуємо упаковку матеріалів в стрейч плівку. А також при роботі з металом всі співробітники використовують спеціальні оксамитові рукавички.
Доставка
Протягом 1, максимум 2 днів в будь-яку точку України ми проводимо доставку нержавіючого металопрокату. Для цього ми використовуємо відділ логістики нашої компанії, а також власні авто.
Професійна консультація та допомога в підборі при купівлі металопрокату
+38 (044) 362-09-99
Телефонуйте нам. Ми знаємо все про нержавіючий метал.